HECHT 2185

TOP 10 v kategórii Miešačky

HECHT 2185

Výhody - oproti bežnej konkurencii v danej kategórii navýšený výkon motora 850W - dodávaná vrátane gumových kolies pre jednoduchý transport - ako jedna z mála výnimiek v...
Doprava zdarma, Info v obchode

180 l
Príkon
850 W

• , zakúpené v BOEL

Táto miešačka pracovala asi tak 1 hodinu a zlomil sa diel z hliníka ktorý drží bubon. Nepriniesla nič len kopec problemov. Už pri skladani som videl nekvalitu materialov a nepresnost výroby.Dúfal som, že vydrží aspon 2 roky pri občasnom použití. Niektoré miesta vôbec nenastriekané a neprevarené. Záberové koliesko behá asi tak po 1 tretine ozubeného venca. Plnil som ju len asi na 70-80 litrov a ani to nevydžala. Zvolte radšej kvalitnejší produkt a vyhnete sa problémom.

• zatial som nevyskusal
    • neviem

Kupoval som ho kvoli väcsiemu bubnu a vykonnejsiemu motoru

• , zakúpené v ABCnáradie

• Celkom spratná... no uvidíme ako bude fungovať už na jar vyskúšame

Priložená sada skrutiek bola zvláštna : Hlava skrutky kľúč č. 14 a matka č.13 ??? Asi nariadenie EU.

Objem bubna
180 l
Príkon
850 W

Výhody

• oproti bežnej konkurencii v danej kategórii navýšený výkon motora 850W
  • dodávaná vrátane gumových kolies pre jednoduchý transport - ako jedna z mála výnimiek v tejto kategórii
  • miešací bubon so skutočnou kapacitou 180L! Nie ako u niektorej konkurencie avizovaných 180L pred odpočítaním skosenia bubna, ktoré má za výsledok skutočnú kapacitu 160L.
  • roboticky varený miešací bubon s precíznou kvalitou zvarov
  • zosilnené dno dimenzované pre veľké zaťaženie
  • dostatočne veľké ovládacie koleso náklonu bubna s veľkým množstvom aretačných otvorov
  • miešacie lopatky navrhnuté pre čo najlepšie premiešanie zmesi
  • veľký priemer vstupného otvoru pre jednoduché vkladanie jednotlivých častí miešaného materiálu

Kvalitná stavebná miešačka HECHT 2185 betónovej alebo maltovej zmesi. Moderný naozaj výkonný motor s príkonom 850 W , je napájaný z 230 V / 50 Hz siete. Vďaka tomu je možné pracovať s miešačkou aj v miestach, kde nie je dostupný 3- fázový 400 V prúd. K prenosu sily motora na bubon slúži kvalitný liatinový ozubený veniec. Objem bubna je 180 l. Špeciálne tvarované lopatky sa postarajú o dokonalé premiešanie zmesi. Stabilný masívny kovový podvozok je opatrený veľkými masívnymi kolesami pre ľahkú manipuláciu. Motor, elektroinštalácie a ovládacie prvky sú spoľahlivo chránené proti špliechajúcej vode a betónovej alebo maltovej zmesi v šikovne konštruovanom kryte.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Prvá kuriérska spoločnosť, ktorá pochopila, že treba zavolať 15 minút pred príchodom.

Všetko prebehlo hladko. Dobrý produkt, dobrá spoločnosť a dobrá kuriérska služba ! !!

• zatial som nevyskusal
      • neviem

Kupoval som ho kvoli väcsiemu bubnu a vykonnejsiemu motoru

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kúpil som si ho z nutnosti. Myslel som si, že značka je dôkazom. Mýlil som sa a ľutujem, že som si výrobok kúpil. Miešačka má objem 180 litrov, ale keď ju naplním dvoma trakačmi, bubon miešačky sa nedá prevrátiť kvôli zlému rozloženiu hmotnosti.

• , zakúpené v ABCnáradie

• Celkom spratná... no uvidíme ako bude fungovať už na jar vyskúšame

• Veľké
      • Má slabú štruktúru. Ťažko sa nalieva. Riadidlá vyčnievajú.

Potreboval som ho na betónovanie, ale v balení boli samozrejme nesprávne miešacie lopatky. Po mojom signáli mi povedali, aby som ho vyvŕtal.

• silny motor
      • velky bubon
      • zakrpatena kostra, nestabilna
      • male kormidlo, tazko sa ovlada naklapanie bubna

za 240-260eur je ta miesacka velmi dobra kúpa, umieša 3 furiky (táčky). spokojnost, dufam ze vydrzí par rokov.

• , zakúpené v Top náradie

• Lahko sa s nou manipuluje, šla 2 dni v kuse(okrem nocí) , murovali sme bazen, neprehrievala sa a plnila svoj učel

po prvom použití nefunčný.

• motor slapal prvych 5 hodin bez problemov
      • nerobte tie suciastky prosim vas z hliniku

po dvoch hodinach mi odpadol kus materialu. zlomil sa